Son Dakika: Bahçeli’den Manisa’da 6’lı masaya sert tepki: Bu bir FETÖ yönetimidir!

SON DAKİKA HABERİ: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa’da “2023’e Gerçek: Aday Muhakkak, Karar Net” mitinginde konuştu.

Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:

“TÜRKİYE’YE TUZAK KURANLAR 2023’DE ALT EDİLECEKLER!”

“Yıkılmamızı gözleyenler var dikkat ediniz, birbirimize girmemizi düşleyenler var uyanık olunuz, Türkiye’miz üzerinde emeli ve gözü olanlar var tetikte olunuz Türkiye’nin egemenlik haklarını bir arada koruyacağız. Türkiye’ye tuzak kuranlar 2023’de alt edilecektir.

Milletimizin hak ve hukukunu birlikte savunacağız, devletimizin egemenlik haklarını bir arada koruyacağız, daha hoş daha inançlı Türkiye’ye ulaşmak için canımızı dişimize takıyoruz.

“ADAYIMIZ AŞİKÂR KARARIMIZ NETTİR”

Ekmeğini yediği, suyunu içtiği, havasını soluduğu vatanını gittikleri ülkelerde şikayet edenler çok yeterli bilsinler ki bizim adayımız muhakkak, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayı belirlemek için icazet yarışına girenler, gelsinler de Manisa’daki imrenilecek heyecan dalgasına kulak versinler. Adayımız belirli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Türkiyemiz üzerinde gözü olanlar var, tetikte durunuz. Yedi düvelin üzerine gidiyoruz, biz yürüdükçe siniyorlar.

2023 yılı Türk tarihinin dönüm noktalarından bir adedidir. Türkiye’ye tuzak kuranlar 2023’te alt edilecektir.

6’LI MASAYA ADAY TEPKİSİ

Kılıçdaroğlu meydan okuyor lakin hala adayım diyemiyor. Malum belediye liderlerini Sayın Erdoğan ile eş tutup rakip gösteriyorlar. Bu bir FETÖ idaresidir. Yenemiyorsan yıprat taktiğidir.

KILIÇDAROĞLU’NUN 8 SAATİ!

CHP genel başkanı ABD’deki bir benzinlikte 8 saat hamburger yediğini tabir ederek şaibeli diyaloglarını örtbas etmeye kalkıyor. Adaylık için talimat sırasına giren, bunu da hamburger maskesiyle gizleyen ittifak ortaklarına hesabı soracak olan Türk Milleti’dir.”

İYİ PARTİ VE CHP’YE SERT TEPKİ

Zillet partilerinin peş peşe ABD’nin yolunu aşındırmaları boşuna değildir. Birisi geliyor, birisi gidiyor. Adeta okyanus ötesinde nöbete gidiyorlar. Çok açıktır ki zillet ittifakı Türkiye’nin karşısındaki mihraktır. Zillet ittifakı Türkiye’nin ayağına vurulmak istenen küflü prangadır. 

Türkiye’de iktidarın yolu yabancı başkentlerden geçmez, geçemez. Egemenlik kayıtsız koşulsuz milletindir Bunlardan hayır gelmez. Zira zilletin sonu yoktur, sonucu yoktur. Kılıçdaroğlu ne yapsa beyhudedir. 

“SÜR EŞEĞİNİ KANDİL’E!”

Kılıçdaroğlu, geçti Bor’un pazarı sür eşeği Kandil’e!”

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir