Bybit, Otomatik Alım-Satım özellikleriyle kullanıcıları destekleyen Copy Trading yükseltmesini kullanıma sunuyor

Dünyanın en fazla ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit, otomatik alım-satım özelliği ile kullanıcılarına üst düzey fırsatlar sunacak yeni Copy Trading yükseltmesini gerçekleştirdi. Ana Vadeli işlemler terminalinin Bybit’in Copy Trading platformuna entegre edilmesi sayesinde yatırımcılar artık eksiksiz bir özellik paketine ve üçüncü taraf araçlarına erişerek portföylerini kolaylıkla yönetebilecekler.

Emirlerin vadeli işlemler terminalinde görüntülenmesini sağlayan bu entegrasyon, ayrı bir Copy Trading sekmesine olan ihtiyacı ortadan kaldırırken işlemlerin, hesabın takipçileri tarafından kopyalanmasını kolaylaştırıyor. Artık desteklenen V3/V5 USDT-M Vadeli OpenAPI ile uzman yatırımcılar da otomatik stratejileri her zamankinden daha verimli bir şekilde hayata geçirebiliyor.

Bybit’teki 18.000’den fazla uzman yatırımcı, alt hesaplarını artık API aracılığıyla 3Commas ve Insilico Terminal de dâhil olmak üzere birçok üçüncü taraf işlem aracına bağlayabiliyor. Bu entegrasyonlar, Bybit’in Copy Trading platformunun daha önceki sürümlerinde bulunmayan Koşullu Emirler, Takip Eden Zarar Durdurma ve TWAP (Zaman Ağırlıklı Ortalama Fiyat) gibi gelişmiş özellikler sunuyor.

Bybit’in otomatik sistemi, işlemlerin en uygun fiyatlarla gerçekleştirilmesini sağlayarak hem maliyetleri en aza indiriyor hem de insan kaynaklı hataları ortadan kaldırıyor. Yeni Copy Trading ürününde ayrıca kullanıcıların piyasayı sürekli takip etmeden fırsatları değerlendirmelerine  olanak tanıyan 7/24 işlem gerçekleştirme özelliği bulunuyor. Bunlara ek olarak Bybit Copy Trading’in artık desteklediği çoklu alım-satım özelliği ise verimliliği artırırken alım-satım potansiyelini de en üst düzeye çıkarıyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou yaptığı açıklamada, “Bybit olarak, yatırımcılarımızın ihtiyaçlarına göre sürekli olarak geliştirip iyileştirdiğimiz copy trading teknolojisinde öncülük etmeyi sürdürerek, Copy Trading ürünümüzde gerçekleştirdiğimiz bu büyük yükseltmeyi duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Ana alım-satım terminalini Copy Trade özelliğimizle entegre etmemiz ve API entegrasyonları yoluyla otomatik stratejileri desteklememiz sayesinde, kullanıcılarımız artık çok daha kolay bir şekilde portföylerini yönetebilecek ve riskleri azaltırken kârlarını üst düzeye çıkarabilecekler.” sözlerine yer verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir